Knižní novinka

První kniha basketbalové superstar Kobeho Bryanta – obšírný a hluboký vhled do mysli jednoho z nejuznávanějších sportovců všech dob. Po odchodu z profesionálního basketbalu se Kobe „The Black Mamba“ Bryant rozhodl podělit o své rozsáhlé znalosti a porozumění hře, aby se spolu s ním čtenáři mohli vydat na nevšední cestu do nitra jeho legendární geniální mentality. Kniha nabízí příležitost, jak naučit mladé hráče, nadšené fanoušky i mládež hrát tím „správným způsobem“. Mentalita Mamby nám dá nahlédnout do mysli jednoho z nejinteligentnějších, nejpřemýšlivějších a nejkreativnějších hráčů basketbalu na světě. Poprvé Bryant odhaluje svůj proslulý detailně promyšlený přístup a celou dlouhou cestu, jak se mentálně a fyzicky připravit na úspěch a zejména herní mistrovství. Čtenáři se dozví, jak Bryant studoval soupeře, jak směroval svou vášeň pro hru, jak hrál, ačkoliv byl zraněný. Dočtou se také, jak v průběhu celé své kariéry do nejmenšího detailu rozebíral konkrétní herní situace i minisouboje s protihráči. Bryantův podrobný rozbor je vždy doplněn strhujícími fotografiemi, jejichž autor Andrew D. Bernstein, dlouhodobý oficiální fotograf Los Angeles Lakers a NBA, byl uveden do Síně slávy. Bernstein pořídil první Bryantovu fotku hned na počátku jeho kariéry v NBA v roce 1996 a poslední v roce 2016. A mezitím tisíce dalších, které dokumentují dvacetiletý blízký vztah mezi sportovcem a fotografem. Kombinace Bryantova příběhu a Bernsteinových fotografií činí z Mentality Mamby nebývalý pohled na kariéru jednoho z nejslavnějších a nejúchvatnějších sportovců na světě.

Vážení kolegové, v rámci edičních řad České trenérské akademie ČOV se připravuje k vydání kniha Kobeho Bryanta MENTALITA MAMBY (viz anotace v příloze). Protože předpokládáme, že se tato publikace stane všechny fanoušky sportu bestsellerem, nabízíme případným zájemcům o její zakoupení následující možnosti:

1)Standardní nabídka – podobně jako ostatní publikace ČTA ČOV, i tato kniha bude k dispozici na sekretariátu České Baketbalové Federace a je možné ji zde, po předchozí dohodě, zakoupit (platba na místě v hotovosti). Cena 350,- Kč.

V případě, že máte zájem o tuto variantu, tak vyčkejte na oznámení na webu https://komise.cbf.cz/, že kniha je k dispozici na sekretariátu ČBF.

2)Mimořádná nabídka – při odběru 10 a více kusů této publikace, Vám knihy budou zaslány přímo nakladatelstvím Mladá fronta na Vámi uvedenou adresu. Platba převodem na základě vystavení faktury, poštovné zdarma, zvýhodněná cena 266,- Kč / kus.

V případě, že máte zájem o tuto variantu, tak nejpozději do 31. července 2019 zašlete na e-mail tkapralek@cbf.cz následující informace:

    ·Počet kupovaných knih (minimálně 10 ks)

    ·Fakturační údaje

    ·Doručovací adresa (v případě, že je rozdílná oproti adrese uvedené ve fakturačních údajích)

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a kniha Kobeho Bryanta potěší buď přímo Vás, nebo se stane vhodným dárkem pro Vaše přátele či známé.