Dialogy Olomouc - Talent - z juniora šampionem / Leader

Trenérsko - metodická sekce ČOV a UPT ČOV ve spolupráci s FTK UP pořádali 22. 2. 2017 v Olomouci v prostorách AC BALUO FTK UP interaktivní seminář na téma: TALENT - Z JUNIORA ŠAMPIONEM a LEADER - OPTIMÁLNÍ POMĚR AMBICÍ A POKORY

Trojce přednášejících, Pavel Malura, Jan Procházka a Michal Ježík interaktivní formou diskuze předávali poznatky získáné při mazinárodní konferenci Laders. Akce o kterou byl enormní zájem a bohužel se z důvodů kapacity sálu nenašlo místo pro každého zájemce se účastnilo přes 100 trenérů, například z ledního hokeje, fotbalu, basketbalu, volejbalu, házené, florbalu a dalších.

Seminář moderoval Jířím Nikodým.

Jako při předešlých Dialozích konaných v Praze, tak i na tomto semináři se podařilo navázat věcnou diskuzi na daná támata, což je jedním z klíčových bodů a záměrů přednášejících.

Pro dokreslení atmosféry a impaktu, který měl seminář uvádíme některé zpětné vazby od posluchačů:

"Přednáška byla velmi inspirativní, plná přínosných informací. Hodnotím erudovanost přednášejících, jejich bohaté zkušenosti a schopnost poutavě předat své znalosti posluchačům. Je pro mne velkou motivací k další práci."

"Dle mého názoru největším přínosem akce byla možnost zapojení se do daného tématu a okamžitá reakce obou stran. S akcí jsem byl velmi spokojený."


Lektory a diskutujícími při mezinárodní konferenci byli například:

  • Wes Wilcox - GM Atlanta Hawks - NBA
  • Cameron McCormick - trenér PRO golfistů
  • Steve Clifford - HC Charlotte Hornets
  • Jack Cambria . důstojník NYPD
  • Phil Coles - kondiční trenér San Antonio Spurs - NBA
  • Tobias Harris - PRO hráč Detroid Pistons - NBA

A další trenéři, sportovní ředitelé a GM klubů NFL, NBA a MBL.

Přihlášky na akce